მოსწავლეთა სია

შ.პ.ს. „მჭევრი“-ს დამოუკიდებელი ბიზნეს სკოლის მოსწავლეთა სია

კლასების მიხედვით 2021 წლის 20 იანვრის მდგომარეობით

1 კლასი კლასის ხელმძღვანელი: ლია მამისაშვილი

  1. გიორგი სამხარაძე
  2. ნიკოლოზ ჯიქურაშვილი 
  3. დავით ცაძიკიძე
  4. ნუცი მახარაძე
  5. სალომე პაპუნაშვილი
  6. მარია ალექსანდრა სტოვალლ

2 კლასი      კლასის  ხელმძღვანელი:  ეკა მესხი

  1. ნინო გურგენიძე
  2. ანამარია კაპანაძე
  3. ვატო სუხაშვილი
  4. ალექსანდრე შამათავა
  5. ანნა ჩიხლაძე
  6. ანა ჩხიკვიშვილი
  7. გიორგი ჯანელიძე
  8. ლიზა შიოშვილი

 

3  კლასი      კლასის  ხელმძღვანელი:  დალი ხეთაგური

  1. გიორგი ცაძიკიძე
  2. სოროუშ რაშიდი
  3. გიორგი ამბოკაძე
  4. ემირ ბაირამოვი
  5. მატა ქართველიშვილი
  6. ანასტასია ქევხიშვილი

 

4ა  კლასი   კლასის  ხელმძღვანელი:   რუსუდან მაქაცარია          

  1. ირაკლი ცაძიკიძე
  2. ალექსანდრე ბიკოიანი
  3. ანდრეა მდივნიშვილი
  4. ნინო ექვთიმიშვილი
  5. მარიამ ჩიხლაძე
  6. თამარი ლომთაძე
  7. გეგა პაპაშვილი
  8. მარიამ გამყრელიძე
  9. ილია ზარანდია
  10. ავთანდილ იაგანაშვილი
  11. ანი დიღმელაშვილი

 

4 კლასი     კლასის  ხელმძღვანელი:   მაია გვილავა

  1. ანასტასია ქავთარაძე
  2. ანი ხაჩატურიანი
  3. ნინო ქვარცხავა
  4. მარიამ გამეზარდაშვილი
  5. ნიკოლოზ ხაჩიძე
  6. მარიამ თოდუა
  7. კოკა ცხვედიანი
  8. გიორგი ზირაქაშვილი
  9. მარიამი კოჭლამაზაშვილი
  10. ანასტასია ჯაჯანაშვილი
  11. ნინი ქურდაძე
  12. მარიამ ტარტარაშვილი

 

5ა  კლასი  კლასის  ხელმძღვანელი:  თინათინ მელაძე

  1. ელეონორა გალუსტიანი
  2. გაბრიელ ძაგანაშვილი
  3. ანა ჯიქიძე
  4. ელენე სოფრომაძე

 

5 კლასი   კლასის   ხელმძღვანელი:  ნატა გოგატიშვილი

  1. მარიამ მჭედლიშვილი
  2. ლიზიკო ბერაია
  3. ნიკოლოზ სამხთუაშვილი
  4. თეკლა მშვიდობაძე
  5. რეზიკო დუმბაძე
  6. საბა ჭამიაშვილი
  7. ილია ხომასურიძე
  8. დავით ტაბატაძე
  9. გია ემრაშვილი

   

6ა  კლასი   კლასის ხელმძღვანელი:  ირინე ბოკერია

  1. ვახტანგ ბასილაშვილი
  2. ნინო ცაძიკიძე]
  3. მარი მახარაძე
  4. თომა ცაგარელი
  5. ჯემრე-არზუ აქთაფე
  6. ვალერი ჩაჩუა
  7. ანა ლონდარიძე        

 

6ბ კლასი  კლასის ხელმძღვანელი:  ია ჩიხლაძე

  1. მათე ალფაიძე
  2. ნიკა ვართანიანი
  3. გაგა ვართანიანი
  4. სესილი მუჩიაშვილი
  5. სალომე ნადირაძე
  6. ზურა ტრაპაიძე
  7. დავით ფირუზაშვილი
  8. რეზიკო ჯულაყიძე

 

    7ბ კლასი  კლასის ხელმძღვანელი:  თამარ სულხანიშვილი

  1. ნინო ბახტაძე
  2. რეზი გამეზარდაშვილი
  3. ანანო გულიაშვილი
  4. ილია ზირაქაშვილი
  5. ლუკა კაზაროვი
  6. დავით ლორთქიფანიძე
  7. ნიკოლოზ მერებაშვილი
  8. ნიკოლოზ მჭედლიშვილი
  9. გიორგი სუხიშვილი
  10. მარიამ შერაზადიშვილი
  11. მარიამ ყარსიმაშვილი  

                      

8ა  კლასი  კლასის ხელმძღვანელი:  ვენერა მირზაშვილი

  1.  საბა აფხაზავა
  2. ლუკა ტაბატაძე
  3. მარიამ ლონდარიძე

 

8ბ კლასი  კლასის ხელმძღვანელი:  გოჩა ნიკოლაიშვილი                       

  1. ნინო აბრამიშვილი
  2. გიორგი გამეზარდაშვილი
  3. ლუკა გაზაშვილი
  4. სუზანა ვართანიანი
  5. დავით კენჭოშვილი
  6. ნინო ლეკბორაშვილი
  7. ავთანდილ მამადაშვილი
  8. მიხეილ მღებრიშვილი
  9. მარიამ ქურდაძე
  10. გიორგი ჭამიაშვილი
  11. ალექსანდრე ჩანქსელიანი

 

9ა კლასის ხელმძღვანელი: როზა ბარბაქაძე

  1. ალექსანდრა საკანიანი
  2. ვასილი ჯიქიძე
  3. მარიამ ბანძელაძე
  4. ნიკოლოზ კვინიკაძე
  5. ნადია რაშიდი
  6. დავით დენოსაშვილი
  7. ანნა გოგებაშვილი

 

10ა კლასის ხელმძღვანელი:  სუსანა ერზიკიანი  

  1. ნიკოლოზ აფხაზავა
  2. თორნიკე ლაბუჩიძე

 

10ბ კლასის ხელმძღვანელი: მანანა ბალანჩივაძე                                                          

  1. ლიზი ბაგალიშვილი
  2. ანი ბექაური
  3. გიორგი გამგებელი
  4. ზურაბ გულუაშვილი
  5. გიორგი გულუაშვილი
  6. მარი გუგუჩაშვილი
  7. მაკა გუგუჩაშვილი
  8. სალომე ეპიტაშვილი
  9. მარიამ იაგანაშვილი
  10. ბექა კვარაცხელია
  11. მარიამ კვირკვაშვილი
  12. ლიკა ლილუაშვილი
  13. იზაბელა ლილუაშვილი
  14. ნინი მერაბიშვილი
  15. მარიამ მიმინოშვილი
  16. მარიამ მუჩიაშვილი
  17. თამარ მშვიდობაძე
  18. ლაშა მღებრიშვილი
  19. გიორგი სამხთუაშვილი
  20. თორნიკე ტრაპაიძე
  21. მარი შარვაშიძე
  22. ნინი ჭინჭარაული
  23. თამუნა ფარნიშვილი
  24. ნათია ქავთარაძე
  25. ლევანი ჯოხაძე

 

11კლასი   კლასის ხელმძღვანელი: მედეა    ყარასაშვილი                                                      

  1. სოფია  ექვთიმიშვილი                                                                  
  2. სალომე  საბანაძე                                                         
  3. საბა  ქუტაშვილი
  4. ალექსანდრე  ცაავა
  5. შალვა გულიკაშვილი
  6. გვანცა გელაშვილი   
  7. ალექსანდრე დარაშვილი
  8. ლევან  მეპურიშვილი                
  9. ილჰამ ბაირამოვი
  10. გვანცა გაგუა           

 

11კლასი კლასის ხელმძღვანელი: ლელა შაოშვილი                             

  1. დავით ანტონიანი                                                                              
  2. ნიკოლოზ ბახტაძე                                                                     
  3. ანი  გრიგოლია
  4. ლიზი  ვართანიანი                                     
  5. სოფიკო ვეშაპიძე                                                                   
  6. თეონა ზოზიაშვილი                                  
  7. ქეთევანი  კანდელაკი                                       
  8. ნანა  კურტანიძე                                       
  9. ნინო  ლობჟანიძე           
  10. ბერდია მელიქიშვილი                                                            
  11. ანანო ნარსია                                                                       
  12. დავით ნუგეშიძე                                                                                                       

12კლასი კლასის ხელმძღვანელი:  ციცო ფანჩულიძე                                            

  1. ნიკოლოზ  გაფრინდაშვილი                            
  2. ნინო გუტაშვილი                                                                             
  3. საბა ძიძიკაშვილი                                               
  4. ირაკლი ხოსიაშვილი               
  5. დავით  ბასილაშვილი 

 

     12  კლასი კლასის ხელმძღვანელი: თამარ ნარეკლიშვილი

  1. რატი  აბრამიშვილი                       
  2. გიორგი  არეშიძე                        
  3. ირაკლი ბიჩინაშვილი                       
  4. მამუკა გადაბაძე                     
  5. საბა  გერმისაშვილი                
  6. ქეთევან გველესიანი
  7. ნინი გულიაშვილი                                              
  8. ბეჟან  დემეტრაშვილი              
  9. ლიკა კაზაროვი                    
  10. ნინო კურტანიძე             
  11. ნინო ლაბუჩიძე              
  12. ოთარი ლორთქიფანიძე                    
  13. ლიკა ფირცხალაიშვილი            
  14. ლინდა ფუტკარაძე                   
  15. მიხეილი ყველაშვილი           
  16. გოგია წერეთელი                                                   
  17. ლუკა  წიკლაური  
  18. ნინო  ჯოხაძე