მოსწავლეთა სია

შ.პ.ს. „მჭევრი“-ს დამოუკიდებელი ბიზნეს სკოლის მოსწავლეთა სია

კლასების მიხედვით 2018 წლის 1 ოქტომბრის მდგომარეობით

1 კლასი კლასის ხელმძღვანელი: ნათია მარგებაძე

  1. გიორგი ცაძიკიძე
  2. სოროუშ რაშიდი 
  3. გიორგი ამობოკაძე
  4. ემირ ბაირამოვი

2  კლასი      კლასის  ხელმძღვანელი:  რუსუდან მაქაცარია

  1. ირაკლი ცაძიკიძე
  2. ალექსანდრე ბიჯოიანი
  3. ანდრეა მდივნიშვილი
  4. ნინო ექვთიმიშვილი
  5. მარიამ ჩიხლაძე
  6. თამარი ლომთაძე
  7. გეგა პაპაშვილი
  8. მარიამი გამყრელიძე
  9. ნიკოლოზ გაბელაშვილი
  10. ილია ზარანდია
  11. ავთანდილ იაგანაშვილი
  12. დაჩი გიორგაძე

 

2ბ  კლასი      კლასის  ხელმძღვანელი:  ნინო ნანიტაშვილი

  1. ანასტასია ქავთარაძე
  2. ანრი ხაჩატურიანი
  3. ნინო ქვარცხავა
  4.  მარიამ გამეზარდაშვილი
  5. ნიკოლოზ ხაჩიძე
  6. მარიამ თოდუა
  7. კოკა ცხვედიანი
  8. გიორგი ზირაქაშვილი
  9. მარიამ კოჭლამაზაშვილი
  10. ანასტასია ჯაჯანაშვილი
  11. ნინი ქურდაძე
  12. ანანო სიმონიშვილი
  13. მარიამ ტარტარაშვილი

 

3ა  კლასი   კლასის  ხელმძღვანელი:   თამარ ჯაშიაშვილი           

  1. ელეონორა გალუსტიანი                               
  2. ლეილა სულეიმანოვა         
  3. ემილ ასადოვი                        
  4. გაბრიელ ძაგანაშვილი                
  5. ანა ჯიქიძე
  6. საბრინა ისმაილოვა

 

3 კლასი     კლასის  ხელმძღვანელი:   რუსუდან მაქაცარია

  1. მარიამ მჭედლიშვილი
  2. ლიზიკო ბერაია
  3. ნიკოლოზ სამხთუაშვილი
  4. თეკლა მშვიდობაძე
  5. რეზიკო დუმბაძე
  6. საბა ჭამიაშვილი
  7. ილია ხომასურიძე
  8. ნინო სიმონიშვილი
  9. დავით ტაბატაძე
  10. გია ემრაშვილი

4ა  კლასი  კლასის  ხელმძღვანელი:  მარიამ მათეშვილი

  1. ვახტანგ  ბასილაშვილი
  2. ნია მასურაშვილი            
  3. ლუკა  მამნიაშვილი             
  4. ლუკა გოჩელაშვილი         
  5. ნინო  ცაძიკიძე                   
  6. მარი მახარაძე                   
  7. თომა  ცაგარელი 
  8. ჯემრე-აზრუ აქთაფე

 

4 კლასი   კლასის   ხელმძღვანელი:  ნათია მარგებაძე

  1. მათე  ალფაიძე
  2. ნიკა  ვართანიანი
  3. გაგა ვართანიანი
  4. სესილი  მუჩიაშვილი
  5. სალომე  ნადირაძე
  6. ზურა ტრაპაიძე
  7. დავით ფირუზაშვილი
  8. რეზიკო  ჯულაყიძე

   

5ა  კლასი  კლასის ხელმძღვანელი:  მაკა კოშაძე

  1. ლუკა  ნაცვლიშვილი     
  2. მარიამ გორელიშვილი
  3. საიედამირსამ ლაჯევარდი
  4. ნიკალას ჭიჭიკოშვილი        

 

5ბ კლასი  კლასის ხელმძღვანელი:  თამარ წეველიძე

  1. ნინო  ბახტაძე
  2. საბა ბახტაძე
  3. რეზი  გამეზარდაშვილი
  4. ანანო  გულიაშვილი
  5. ილია  ზირაქაშვილი
  6. ლუკა  კაზაროვი
  7. დავით  ლორთქიფანიძე
  8. ნიკოლოზ  მერებაშვილი
  9. ნიკოლოზ  მჭედლიშვილი
  10. გიორგი  სუხიშვილი
  11. მარიამ  შერაზადიშვილი
  12. მარიამ  ყარსიმაშვილი
  13. ნიკოლოზ  ჭინჭარაული 

 

    6ა კლასი  კლასის ხელმძღვანელი:  ლია ნიკოლაიშვილი

  1. სვეტლანა აგამირიანი               
  2. საბა  აფხაზავა                              
  3. ლუკა  ტაბატაძე
  4. ანასტასია  ჩარგეიშვილი 
  5. ამირმუჰამედ ლაჩინი    

                      

6ბ  კლასი  კლასის ხელმძღვანელი:  გოჩა ნიკოლაიშვილი

  1.  ნინო  აბრამიშვილი
  2. ანანო  ბოგვერაძე
  3. გიორგი  გამეზარდაშვილი
  4. ლუკა  გაზაშვილი
  5. სუზანა  ვართანიანი
  6. დავით  კენჭოშვილი
  7. ნინო  ლეკბორაშვილი
  8. ავთანდილ  მამადაშვილი
  9. მიხეილ მღებრიშვილი
  10. ნიკოლოზ  სულხანიშვილი
  11. მარიამ  ქურდაძე
  12. გიორგი ჭამიაშვილი
  13. ალექსანდრე  ჩანქსელიანი

 

7ა  კლასი  კლასის ხელმძღვანელი:  როზა ბარბაქაძე                            

  1. ზურაბ  ალიბეგაშვილი                                
  2. ალექსანდრა  საკანიანი                                      
  3. ვასილი  ჯიქიძე                  
  4. ანასტასია გოგიძე
  5. მარიამ ბანძელაძე  
  6. რუსუდან ტურიაშვილი
  7. გიგა ღუღუნიშვილი
  8. ნიკოლოზ კვინიკაძე
  9. ნადია რაშიდი
  10. სეიდ პარშან თაღავი
  11. სოფო ბეგიაშვილი
  12. ალი ფატსაფარი

 

8ა კლასის ხელმძღვანელი: სუსანა ერზიკიანი

  1. ნიკოლოზ აფხაზავა                                      
  2. ვაჟა  ხუბეჯაშვილი            
  3. ელენა  პეტროსიანი 
  4. იოანე ხუციშვილი 
  5. თორნიკე ლაბუჩიძე
  6. ჰუსეინ რამაზანლი

 

8  კლასის ხელმძღვანელი:  რუსუდან ოდიკაძე   

  1. ლიზი  ბაგალიშვილი                      
  2. მიხეილ  გორგიშელი                        
  3. ზურაბ  გულუაშვილი                
  4. გიორგი  გულუაშვილი                                                                        
  5. გურამ  მიდელაური
  6. მარიამ მიმინოშვილი          
  7. მარიამ  მუჩიაშვილი           
  8. თამარ მშვიდობაძე                              
  9. გაიანე ოგანეზოვი                               
  10. გიორგი სამხთუაშვილი                           
  11. ოთარ სულხანიშვილი                                               
  12. მარი შარვაშიძე                          
  13. ნინი ჭინჭარაული                                                                   
  14. მარიამ გვენეტაძე
  15. ირაკლი გოდალაძე
  16. სალომე ეპიტაშვილი
  17. ბექა  კვარაცხელია
  18. ნინო სუხაშვილი
  19. თამაზი მარღიშვილი

 

8 კლასის ხელმძღვანელი: მანანა ბალანჩივაძე                                                          

  1. ანი  ბექაური                                                        
  2. გიორგი  გამგებელი                                                   
  3. მარი გუგუჩაშვილი                                             
  4. მაკა გუგუჩაშვილი                                                             
  5. მარიამ  იაგანაშვილი                                               
  6. მარიამ  კვირკვაშვილი                                             
  7. მათე კოჭლამაზაშვილი                                      
  8. ანნა მამადაშვილი                                              
  9. ლიკა მარანელი                                                                             
  10. ნინი მერაბიშვილი                                  
  11. ლაშა მღებრიშვილი                                             
  12. ელენე სიმონიშვილი                                                                      
  13. თორნიკე ტრაპაიძე                                                      
  14. თამუნა ფარნიშვილი                                               
  15. ნათია ქავთარაძე                                                                
  16. ლევანი  ჯოხაძე
  17. გიორგი კენჭოშვილი
  18. ლიკა  ლილუაშვილი                                
  19. იზაბელა  ლილუაშვილი
  20. მარიამ  მურადიანი
  21. საბა ცხაკაია

 

9კლასი კლასის ხელმძღვანელი: მედეა    ყარასაშვილი                                                      

  1. სოფია  ექვთიმიშვილი                                                                  
  2. სალომე  საბანაძე                                            
  3. თამარი სალაყაია               
  4. საბა  ქუტაშვილი
  5. ალექსანდრე  ცაავა
  6. ვიქტორ  ზაქარაია
  7. შალვა გულიკაშვილი
  8. გვანცა გელაშვილი   
  9. ალექსანდრე დარაშვილი
  10. ლევან  მეპურიშვილი                 
  11. ვლადიმერ თინიკაშვილი
  12. თორნიკე სეფიაშვილი
  13. ილჰამ ბაირამოვი
  14. აბულფაზალი მამედოვი           

 

9კლასი კლასის ხელმძღვანელი: ლელა შაოშვილი                             

  1. დავით ანტონიანი                                       
  2. მარიამი  ანტონიანი                                                                           
  3. ნიკოლოზ ბახტაძე                                            
  4. ნიკოლოზი ბოგვერაძე                                        
  5. ანი  გრიგოლია
  6. ლიზი  ვართანიანი                                     
  7. სოფიკო ვეშაპიძე                                                                   
  8. თათია ზედგენიძე
  9. თეონა ზოზიაშვილი                                  
  10. ქეთევანი  კანდელაკი                                       
  11. ნანა  კურტანიძე                                       
  12. ნინო  ლობჟანიძე           
  13. ბერდია მელიქიშვილი                                                             
  14. საბა  მიქავა
  15. ანანო ნარსია                                                                       
  16. დავით ნუგეშიძე
  17. ანა რევაზიშვილი                                 
  18. გიორგი სომხიშვილი                                    
  19. გიგა  ცუცქირიძე                                                                                                        

10კლასი კლასის ხელმძღვანელი:  ციცო ფანჩულიძე                                            

  1. ნიკოლოზ  გაფრინდაშვილი                            
  2. ნინო გუტაშვილი                                                                             
  3. საბა ძიძიკაშვილი                                               
  4. ირაკლი ხოსიაშვილი               
  5. დავით  ბასილაშვილი 
  6. კარა ხრიკაძე
  7. მარზია მამედოვი
  8. მოჰამმად ფარსაფარი

 

     10  კლასი კლასის ხელმძღვანელი: თამარ ნარეკლიშვილი

  1. რატი  აბრამიშვილი                       
  2. გიორგი  არეშიძე
  3. ნინო ბეგაშვილი                         
  4. ირაკლი ბიჩინაშვილი                       
  5. მამუკა გადაბაძე                     
  6. საბა  გერმისაშვილი                
  7. ქეთევან გველესიანი
  8. ნინი გულიაშვილი                                              
  9. ბეჟან  დემეტრაშვილი              
  10. ლიკა კაზაროვი                    
  11. ნინო კურტანიძე             
  12. ნინო ლაბუჩიძე              
  13. ოთარი ლორთქიფანიძე                     
  14. ანი  ონიანი
  15. ლიკა ფირცხალაიშვილი            
  16. ლინდა ფუტკარაძე                   
  17. მიხეილი ყველაშვილი           
  18. გოგია წერეთელი                                                   
  19. ლუკა  წიკლაური  
  20. ნინო  ჯოხაძე   

 

 11ა  კლასი     კლასის ხელმძღვანელი: თინათინ მელაძე               

  1. ლიკა ველტუგინა           
  2. მიხეილი  ვეშაპიძე        
  3. მელიტა მელიქიშვილი                    
  4. ელენე საკანიანი                
  5. გუგა ნაცვლიშვილი       
  6. ალექსანდრე შაორშაძე
  7. ნატო ზაქარიაძე
  8. გიორგი ჯავახიშვილი
  9. მარიამ ჯავახიშვილი
  10. თორნიკე ქომეთიანი
  11. გიორგი ბითარაშვილი
  12. ქეთევან სიყმაშვილი
  13. დავით სარქისიანი

 

11 კლასი კლასის ხელმძღვანელი:   მანანა წიკლაური       

  1. გიორგი არუთინოვი                  
  2. ნიკოლოზ ბაგალიშვილი                
  3. ალექსანდრე  ბექაური                           
  4. ანნა  გონგლაძე
  5. ლუკა კურტანიძე                               
  6. გვანცა ლონდარიძე
  7. აკაკი  მაძღარაშვილი                
  8. ანი მაძღარაშვილი                
  9. ლუკა  მიდელაური                 
  10. ჯანინა ოვსეპიანი      
  11. ანელი ოთარაშვილი                 
  12. ქეთევანი ოთარაშვილი      
  13. დინა რამიშვილი                          
  14. ელა  რობაქიძე                    
  15. მალხაზ ფირანიშვილი
  16. ნინო შუბითიძე                    
  17. გიორგი ჩალათაშვილი                
  18. ტრისტან ჯანგულაშვილი
  19. რიჩარდი ხაჩატურიანი

 

12ა  კლასი  კლასის ხელმძღვანელი: ვენერა მირზაშვილი                   

  1. გიორგი  ბატოიანი                       
  2. მარიამ  მუმლაძე

 

12 კლასი  კლასის ხელმძღვანელი: თამარ სულხანიშვილი                           

  1. გიორგი დარბაისელი                             
  2. თინა თინაშვილი
  3. მზია  კოჭლამაზაშვილი                   
  4. მარიამი ლეკბორაშვილი                                                       
  5. ანა ონაშვილი                    
  6. ზურაბი ოსეფაშვილი                  
  7. ლევან სისაური                     
  8. სუსანა ხაჩატურიანი